- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

STÍN BROKÁTOVÉHO ZÁVOJE (012)
HUANG LIAN JIE DU WAN mod.


Působení:
   Vylučuje toxickou horkost RE DU
   Odvádí oheň HUO ze tří ohnišť

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
 Angína
   Infekce s horečkou
   Zánět středouší
   Kožní záněty
   Zánět prsu

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi HUANG LIAN JIE DU WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato bylinná směs se v Číně používá jako přírodní antibiotikum proti infekcím s horečkou. Infekce je dle čínské medicíny způsobena proniknutím horkého toxinu do organismu a jeho pomnožením vznikají takové příznaky jako je horečka, podrážděnost, suchá ústa, zarudlé bolestivé suché hrdlo, oteklé lymfatické krční uzliny a celkové známky zánětu. Rovněž i na kůži se mohou projevit kožní léze typu karbunklů, kožních vředů či hnisavých výtoků. Dle posledních výzkumů tato směs má značný antimikrobiální efekt a působí jako širokospektré antibiotikum proti celé řadě mikrobů a plísní, přičemž nemá vedlejší účinky. Byliny ve směsi vylučují horký toxin z organismu a ochlazuje horko.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Účinná léčba tohoto stavu vyžaduje, aby horkost či oheň byly vyloučeny z celého organismu. Císařská bylina Huang lian pročišťuje horkost, purguje oheň a odstraňuje jed především ze středního ohniště. Ministr Huang qin pročišťuje horkost z horního ohniště a asistent Huang bai z dolního ohniště. Druhý asistent Zhi zi odstraňuje horkost a oheň ze všech tří ohnišť prostřednictvím moči a současně uklidňuje ducha.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 6ti let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek se projeví během 2–3 dnů, v opačném případě je vhodná konzultace s lékařem.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Stavy nedostatku, obzvláště jin. Opatrně užívat v těhotenství – tzn. jen po dobu akutní fáze nemoci a ne déle než 1 měsíc.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky