- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

TRŮN CÍSAŘSKÉ MILOSTI® (017)
BAI TOU WEN WAN mod.


Působení:
   Čistí horký toxin RE DU ze střeva
   Ochlazuje krev XUE
   Zlepšuje průjmovitá onemocnění


Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Chronické a akutní průjmy (i Salmonelózy)
   Crohnova choroba či ulcerózní kolitida (chron. záněty střev s hlenovitou či krvavou stolicí)
   Akutní záněty spojivek

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi BAI TOU WEN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Stále více se v poslední době v západní společnosti projevují díky stresu a špatné životosprávě tzv. civilizační nemoci, které jsou obtížně léčitelné západní medicínou. Mezi ně patří i tzv. Crohnova choroba či ulcerózní kolitis, což jsou chronické záněty tlustého i tenkého střeva, projevující se opakovanými průjmy s hlenovitou či krvavou stolicí, někdy až hnisavou, bolestmi břicha a obtěžujícím pocitem nucení na stolici a pálením v konečníku. Dle čínské medicíny tyto potíže jsou způsobeny horkým toxinem, který se usídlil ve střevech a postupně destruuje tuto oblast. Léčba pak spočívá v odstranění "horkého jedu" z organismu, ochlazení krve a uvolnění průjmových bolestí.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Císařskou bylinou je Nan Bai Tou Weng, který ochlazuje horko a vylučuje horký toxin ze střev, ministerskými bylinami pak jsou Huang lian, jenž ochlazuje horko, vylučuje vlhko a horký toxin, zastavuje krvácení a Huang bai, který ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze spodního ohniště, asistentem je Qin pi, kterýž ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze střev.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 3 do 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává u akutních případů během 2–3 dnů, u chronických nemocí po 1. měsíci při dodržování patřičné životosprávy.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Nedostatečnost jang sleziny.

Balení - 100 tablet/30 g
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky