- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

ZEĎ DEVÍTI DRAKŮ® (054)
GUI ZHI FU LING WAN mod.


Působení:
   Upravuje krevní oběh
   Odstraňuje blokádu krve XUE YU
   Zmenšuje fixní útvary v břiše

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Děložní myomy
   Vaječníkové cysty
   Endometriózy
   Chronický zánět dělohy a malé pánve
   Eroze děložního čípku

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi GUI ZHI FU LING WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato směs byla původně sestavena k léčení krevní stagnace během těhotenství. Jelikož však některé byliny byly kontraindikovány v těhotenství (ohrožovaly plod), byla i v průběhu času tato směs doplněna vyvažujícími bylinami, které ji umožňují opatrně používat i v těhotenství. To však patří do ranku profesionálního terapeuta tradiční čínské medicíny. Pro běžnou praxi postačují výše uvedené indikace. Stagnace krve v děloze způsobí nahromadění kompaktní hmoty, jež vytváří různé myomy, cysty, endometriózy, chronické záněty a bolestivou menstruaci s přetrvávajícím krvácením.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Gui zhi uvolňuje stagnaci krve a podporuje její cirkulaci, Dan shen a Pu huang rozprouďují krev a rozbíjejí její stagnaci, Hong hua rozprouďuje stagnaci krve a utišuje bolest, Tao ren rozbíjí stagnující krev, Mu dan pi rozhýbává krev, rozpouští stagnující krev a ochlazuje horko v krvi, Zhi ke rozpouští stagnující Qi a zmenšuje nádory, přeměňuje stagnující hlen, Xiang fu uvolňuje zablokovanou jaterní Qi a utišuje bolest, Gao ben uvolňuje chlad a utišuje bolest ze spodního ohniště, Bai shao vyživuje krev a upravuje menstruaci, Dang gui vyživuje, rozhýbává a harmonizuje krev a vylučuje chlad, Chuan xiong rozhýbává krev a podporuje oběh Qi, Chi shao rozprouďuje krev a její stagnaci, ochlazuje horko v krvi, Gan cao harmonizuje účinek ostatních bylin ve směsi.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává asi po 1-2 měsících. V případě myomů a vaječníkových cyst se doporučuje užívat spolu s Náplastí louskající oříšky (kód 600)

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Těhotenství, při menses.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky