- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

RŮST HORY TCHAJ ® (056)
DANG GUI SHAO YAO WAN mod.


Působení:
   Vyživuje krev XUE XU
   Posiluje slezinu PI QI XU
   Vysušuje vlhkost SHI
   Rozptyluje stagnaci jater čchi GAN QI ZHI

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi DANG GUI SHAO YAO WAN, která je upravena na dnešní poměry. Přivést na svět zdravé a silné potomky patřilo ve staré Číně k největším přáním každé rodiny. Zdraví matky před těhotenstvím, v době těhotenství i po porodu bylo pečlivě hlídáno, aby se předešlo komplikacím znamenajícím ve starých dobách často rodinnou pohromu. K dietetickým opatřením, založeným na pestré stravě s převahou obilovin, zeleniny a ryb, se přidávaly tzv. vyživující byliny, které se nacházejí i v této směsi. Tzv. "nedostatek výživy" matky a plodu se projevoval právě příznaky uvedenými výše. Směs se rovněž užívá u všech ženských bolestí, neboť krev je v TCM považována za základ ženské fyziologie. Samozřejmě se užívá i mimo těhotenství, snad každá žena by potřebovala někdy za život tuto bylinnou směs užívat!!

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Císařskými bylinami jsou Dang gui, Bai shao a Chuan xiong. Společně velmi účinně harmonizují jaterní funkce. Relativně vysoká dávka Bai shao je zde proto, že tato bylina velmi silně zprůchodňuje játra, zastavuje bolest a vyživuje krev. Ministři Fu ling, Bai zhu a Ze xie posilují slezinu a odstraňují vlhkost. Kombinace bylin Bai shao a Bai zhu se velmi často používá pro léčbu souběžných patologií jater a sleziny.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Vhodné je užívat po celou dobu těhotenství.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Nejsou známy.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky