- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

UTIŠENÍ VĚTRNÉ BOUŘE (064)
SHU GAN WAN mod.


Působení:
   Uvolňuje čchi jater a upravuje její oběh QI ZHI
   Harmonizuje játra a žaludek
   Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

   Nadýmání a bolesti břicha po jídle
   Přetrvávající bolesti či trávicí obtíže po operaci žlučníku
   Chronický zánět slinivky

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi SHU GAN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Velmi oblíbená směs používaná k úpravě zažívacích obtíží se zřetelem na zlepšení funkce jater, žlučníku a slinivky. Nejčastěji tyto problémy vznikají působením chronického stresu, nesprávnými stravovacími návyky a přepracováním. Působí i v případech přetrvávajících trávicích poruch a bolestí po operaci žlučníku. Směs redukuje působení stresu na organizmus, u žen pomáhá navíc normalizovat menstruaci.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Qing pi rozbíjí stagnaci jaterní Qi a uvolňuje bolest Chen pi stahuje potravu dolů, aby nestagnovala v žaludku a ve střevech a napomáhá slezině i plicím, Xiang fu harmonizuje vztah mezi játry a slezinou a upravuje menstruaci, Mu dan pi ochlazuje horko v krvi a uvolňuje stagnaci krve, obzvláště u žen s bolestivou menstruací a sraženinami, Chai hu uvolňuje stagnaci jaterní Qi (viz Legendy psané bylinami), Bai shao vyživuje a posiluje YIN jater a krev jater, Hou po vysušuje vlhko, uvolňuje stagnace a podporuje pohyb Qi, Shan zha odvádí stagnaci potravy ze střev a uvolňuje stagnaci krve v břišní oblasti, Rou gui zahřívá skrytý vnitřní chlad, odblokovává dráhy a utišuje bolest, posiluje Qi a krev, Chuan lian zi ochlazuje horko, vysušuje vlhko, utišuje bolest a upravuje oběh Qi.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 let denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1–2 týdnech.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - nedostatečnost YIN, těhotenství


Upozornění - Směs se neužívá v těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky