- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

NAPLNĚNÍ VYSCHLÉHO ŘEČIŠTĚ (091)
MA ZI REN WAN mod.


Působení:
   Zvlhčuje suché
   Harmonizuje krev XUE
   Rozptyluje vítr FENG

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Zácpa se suchou stolicí

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi MA ZI REN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Jedná se o velmi účinnou směs pro léčbu chronické zácpy se suchou stolicí. Tyto obtíže patří k civilizačním chorobám a jsou především vyvolány nevhodným složením potravy, nedostatečným přísunem tekutin, stresem a nedostatkem pohybu. Mezi časté doprovodné příznaky patří pocit suchosti v ústech, žízeň, suchá kůže, nehty a vlasy. Podstatou léčby z hlediska čínské medicíny je jakési "promazávání" střev prostřednictvím olejnatých rostlin. Směs není návyková.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Xing ren zvlhčuje střeva a podporuje jejich pohyb, Hei zhi ma zvlhčuje střeva, vyživuje krev a YIN ledvin a jater, Bai shao vyživuje YIN a posiluje krev, Zhi shi odblokovává stagnující energii Qi ve střevech a stahuje ji dolů, Dang gui zvlhčuje střeva a rozhýbává a posiluje krev, Hou po podporuje pohyb energie Qi a rozpouští stagnaci potravy ve střevech.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou týdnech, poté dle potřeby v udržovací dávce 3 x 2 tablety do objevení se normální stolice.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Těhotenství, stavy výrazného vyčerpání či nedostatečnosti krve.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky