- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

ZASTAVENÍ TOKU ŽLUTÉ ŘEKY® (111)
BEI XIE SHEN SHI WAN mod.


Působení:
   Ochlazuje a přeměňuje horkou vlhkost SHI/RE
   Upravuje oběh krve XUE a ochlazuje krev XUE
   Doplňuje čchi Qi sleziny
   Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Gynekologický výtok, který je žlutý, pálivý či svědivý
   Ekzém, neurodermitis

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi BEI XIE SHEN SHI WAN, která je upravena na dnešní poměry. Nesprávná životospráva, stres a nadměrné emoce mohou vést u některých žen k výraznější kumulaci "horka a vlhka". Organizmus má pak potřebu se tohoto stavu zbavovat, a to v našem případě formou výtoku. Tato směs je určena k odstranění nepříjemného, často dlouhotrvajícího gynekologického výtoku, který je většinou žlutý, pálivý či svědivý. Bylinná směs nepůsobí pouze proti mikrobům, ale rovněž harmonizuje hormonální nerovnováhu a podporuje imunitu. Léčba probíhá obyčejně několik měsíců a nedoporučuje se současná konzumace sladkostí a mléčných výrobků, které výrazně zhoršují obtíže.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Yi yi ren vylučuje horko a vlhko a posiluje slezinu, Huang bai vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, Fu ling posiluje slezinu a vysušuje vlhko, Mu dan pi ochlazuje horko v krvi, Ku shen vylučuje horko a vlhko, zastavuje svědění a ničí parazity, Huang qiposiluje slezinu, She chuang zi vysušuje vlhko, zastavuje svědění a ničí parazity, Shi chang pu harmonizuje střední ohniště a přeměňuje vlhko, Bai zhu posiluje slezinu a vysušuje vlhko, Tu si zi posiluje ledviny a slezinu (viz Legendy psané bylinami), Bai zhi vylučuje vlhko a vysušuje výtoky, Che qian zi vylučuje vlhko a horko, Cang zhu vysušuje vlhko ze spodního ohniště a posiluje slezinu, Chuan niu xi vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, Dong gua ren vylučuje vlhko a horko, Gan cao posiluje slezinu a ochlazuje horko.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 6 do 12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Doporučuje se užívat spolu se Žlutým krémem rodiného štěstí (kód 386).

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky