- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

SLAST UPROSTŘED NOCI® (172)
YOU GUI WAN mod.

Působení:
   Doplňuje a zahřívá YANG ledvin
   Vyživuje krev XUE
   Doplňuje esenci JING

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Impotence, ztráta libida
   Snížená sexuální aktivita
   Nedostatečná erekce

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi YOU GUI WAN, která je upravena na dnešní poměry. Jak léta jdou a roky přibývají, tak ledvinná energie, zvláště po 40. roce věku, ubývá. Dle tradiční čínské medicíny "pravá" ledvina řídí jangovou energii ledvin, tedy Oheň života MING MEN, který má za úkol nejen zahřívat tělo na "provozní" teplotu, ale i posilovat a v neposlední řadě je odpovědný i za sexuální potenci. V případě nedostatečného jangu ledvin se objeví příznaky jako jsou tupé bolesti v bedrech, bolesti kolen, studené ruce a nohy, stejně tak i všeobecná únava a vyčerpanost. Tato směs zahřívá, proto se neužívá dlouho (1–3 měsíce dle stavu) a neměla by se užívat v případech prostého vyčerpání či únavy bez ostatních známek nedostatečnosti jangu ledvin. Díky zahřívacímu účinku je směs nevhodná pro lidi s vysokým krevním tlakem, při cukrovce, stavech po infarktu či mozkových mrtvicích.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Rou gui zahřívá ledviny, posiluje YANG, vylučuje chlad z drah, utišuje bolest, napomáhá vzniku Qi a krve a stahuje unikající pseudooheň zpět do ledvin, Tu si zi posiluje ledviny, ochraňuje esenci ledvin, vyživuje YIN (viz Legendy psané bylinami), Du zhong posiluje játra a ledviny, vyživuje šlachy a kosti, Gou qi zi posiluje játra a ledviny a vyživuje jejich YIN a krev, Dang gui posiluje krev a upravuje menstruaci, vyživuje a harmonizuje krev a vylučuje chlad, Shan zhu yu stabilizuje ledviny a ochraňuje jejich esenci, posiluje játra a ledviny, Shu di huang posiluje krev, vyživuje YIN a esenci.

Dávkování - 4 tablety 3x denně pod dobu 1–3 měsíců v případě sexuálních potíží (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 2–3 týdnech.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Nedostatek jin, přítomnost horkosti. Neužívat současně s léky na ředění krve (Warfarin, Anopyrin,...)!

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky