- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

NÁRAMEK OSMI PEREL (191)
NU KE BA ZHEN WAN mod.


Působení:
   Doplňuje čchi Qi
   Vyživuje a rozprouďuje krev XUE

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Povšechná únava, zvláště poporodní
   Chudokrevnost
   Nedostatečná tvorba mateřského mléka
   Rekonvalescence po nemoci, operaci apod.

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi NU KE BA ZHEN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Jedná se o nejvýznamnější směs k posílení vitální energie a vyživení krve u žen. Pro ženy je obzvláště významné doplňování krve, jelikož dochází k jejím pravidelným ztrátám během menstruace. Kouzlo této směsi spočívá v tom, že vyživuje všechny složky krve – červené i bílé krvinky, destičky, plazmu i tekutinu. Jestliže žena ztrácí mnoho krve během menstruace, má náročný časový rozvrh a navíc například drží redukční dietu, pak se velmi snadno vyvine stav nedostatku krve. Bohužel je v naší společnosti velmi časté, že ženy trpí nedostatkem krve, aniž by tuto skutečnost nějak řešily. Příčinou této patologie mohou být chronické nemoci, těhotenství, stres, aj. Nejběžnějšími příznaky jsou poruchy trávení, zkrácený dech, slabý hlas, únava, vyčerpanost, lehké bolesti hlavy, motání hlavy, úzkosti, popřípadě bušení srdce.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Císařské byliny jsou teplé povahy. Dang shen doplňuje Qi a Shu di huang vyživuje krev. Dva ministři, Bai zhu a Fu ling posilují slezinu a vysušují vlhkost. Současně pomáhají císaři Dang shen doplnit Qi sleziny a plic. Ostatní ministři Bai shao a Dang gui vyživují krev a tím posilují účinek Shu di huang. Jeden z asistentů Chuan xiong oživuje krev a rozhýbává Qi, druhý Zhi gan cao doplňuje Qi a harmonizuje střední ohniště.

Dávkování - 3x denně 4 tablety, děti od 5-12 let 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou až třech týdnech.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Dominující oslabení sleziny s vlhkem a hlenem TAN.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky