- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

HARMONIE BROSKVOVÉHO HÁJE (192)
GUI PI WAN mod.


Působení:
   Doplňuje čchi Qi a krev XUE
   Mocně doplňuje slezinu
   Vyživuje srdce a utišuje ducha

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Duševní přepracovanost
   Zhoršení intelektuální výkonnosti
   Zapomnětlivost, snížená paměť
   Nadměrné přemítání (hlavně večerní) s nemožností usnout

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi GUI PI WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato směs je zvláště určena pro obtíže související s přepracovaností a nadměrnou duševní činností, při nerespektování potřeb řádného odpočinku. To se časem projeví výše uvedenými obtížemi v důsledku nedostatečného živení na úrovni celého organizmu. Typickým příkladem je zkouškové období u studentů, kdy dlouhodobé a intenzivní studium "vyčerpává tělo i mysl". Oblíbená je i u jinak zdravých lidí s vyššími nároky na pozornost, soustředěnost a bystrost úsudku.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Císařské byliny v této směsi jsou cílené na slezinu. Dang shen a Huang qi velmi silně doplňují slezinu. Bai zhu zpevňuje slezinu a odstraňuje vlhkost, zatímco Zhi gan cao posiluje slezinu a doplňuje Qi. Společně tyto byliny mají velmi silný tonizující účinek na slezinu, která je potom schopna tvořit dostatečné množství krve. Ministři "zakořeňují" ducha tím, že doplňují krev a utišují neklidného ducha. Long yan rou doplňuje krev a utišuje ducha, Dang gui doplňuje krev a harmonizuje menstruaci. Huang qi velmi účinně a silně doplňuje Qi, a tím následně prospívá i krvi. Suan zao ren a Fu shen uklidňují ducha a vyživují srdce, navíc pomáhají císařským bylinám posílit slezinu. Poslíček Da zao posiluje zažívání, reguluje Qi a harmonizuje působení ostatních bylin ve směsi. Navíc asistuje císařským bylinám při doplnění sleziny.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po dvou týdnech užívání.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Kontraindikace nejsou známy.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky