- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

SÍLA OPRAVDOVÉHO BOJOVNÍKA (204)
SHU JING HUO XUE WAN mod.


Působení:
   Uvolňuje a zprůchodňuje dráhy
   Upravuje oběh krve

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Revmatické bolesti kloubů a svalů
   Artrotické bolesti kloubů
   Karpální tunely
   Otoky dolních končetin
   Stěhovavé bolesti horních a dolních končetin

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi SHU JING HUO XUE WAN, která je upravena na dnešní poměry. tato bylinná směs se používá v TCM pro stavy blokády krve v akupunkturních drahách (meridiánech), jež jsou způsobeny napadením zevní větrné vlhkosti FENG SHI. Tyto potíže se projevují jako výrazné, ostré bolesti ve svalech a kloubech, časté jsou i bolesti, jež vystřelují do dolních končetin, mravenčení, brnění či necitlivost v končetinách a bolesti v trupu. Většinou se jedná o chronické potíže. Rovněž charakteristické je i to, že celkově jde vždy o stavy nadbytku.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny – Bai shao, Dang gui, Chuan xiong, Shu di huang a Tao ren doplňují a oživují krev a tím i odstraňují její nedostatečnost a následnou blokádu krve. Cang zhu a Fu ling posilují slezinu, vysušují vlhkost a odstraňují vítr. Cang zhu spolu s Huai niu xi a Long dan cao odstraňují horkou vlhkost, jež způsobuje stagnaci krve. Wei ling san odstraňuje vítr a vlhkost, zprůchodňuje dráhy a zastavuje bolest. Fang feng otevírá povrchovou vrstvu, rozptyluje vítr, vylučuje vlhkost a zastavuje bolest a křeče. Qiang huo uvolňuje povrchovou vrstvu, odstraňuje vítr, vlhkost a zastavuje bolest a současně i směřuje působení bylin do dolní poloviny těla. Bai zhi otevírá povrch, odstraňuje chlad, zmenšuje otoky, utišuje vítr a zastavuje bolest. Chen pi reguluje energii Qi, odstraňuje vlhkost a společně s Sheng jiang a Gan cao posiluje střední ohniště.

Nepoužívat (dle TCM) v případě – těhotenství

Dávkování – dospělí 3 x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 – 3 x vyšší). Vhodné kombinovat se Šaolinovým olejem (kod 700) nebo Mastí sedmi bolestí (kod 400).

Balení – 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky