- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > výběr dle kódů a účinků

HOUŽEVNATOST BAMBUSOVÉHO VÝHONKU® (205)
JIN GU DIE SHANG WAN mod.


Působení:
   Upravuje oběh krve XUE
   Rozptyluje blokádu krve XUE YU
   Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Bolesti svalů, šlach, kloubů a kostí revmatického původu
   Bolesti zad a krční páteře
   Tenisový loket

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi JIN GU DIE SHANG WAN, která je upravena na dnešní poměry. Jedná se o komplexní směs používanou při bolestech pohybového aparátu (svalů, šlach a kostí) z nejrůznějších příčin. Během užívání tohoto preparátu nedochází pouze k tišení bolesti, ale především k celkové regeneraci těchto tkání. Velmi účinná je při léčbě různých zranění pohybového aparátu (podvrknutí, pohmožděniny) a také podporuje hojení zlomenin. Používá se samostatně nebo se Šaolinovým olejem či akupunkturou.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - San qi zastavuje krvácení, rozprouďuje stagnaci krve, zmenšuje otoky a utišuje bolest (viz Legendy psané bylinami), Mu dan pi ochlazuje horko v krvi, rozpouští krevní sraženiny a rozprouďuje krev, Hong hua rozprouďuje krev, rozpouští krevní sraženiny a utišuje bolest, Ru xiang rozprouďuje krev a Qi, uvolňuje šlachy, odblokovává dráhy, utišuje bolest a zmenšuje otoky, Mo yao rozprouďuje krev, rozpouští krevní sraženiny, zmenšuje otoky a utišuje bolest, Chi shao ochlazuje horko v krvi, rozprouďuje krev a rozpouští krevní sraženiny, Xing ren odblokovává dráhy, Dang gui vyživuje krev, zmenšuje otoky, rozhýbává a harmonizuje krev, Su muzastavuje krvácení, rozpouští stagnaci krve a utišuje bolest, San leng rozbíjí stagnaci krve, podporuje pohyb Qi a utišuje bolest, Liu jin nu rozpouští krevní sraženiny a utišuje bolest, Xu duan posiluje játra a ledviny, vyživuje šlachy a kosti, podporuje pohyb Qi a utišuje bolest.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Vhodné kombinovat se Šaolinovým olejem (kód 700), který se užívá lokálně na postižená místa ke zmírnění bolesti.

Upozornění - Nedoporučuje se užívat v době menstruace, neboť u některých žen může zvýraznit či prodloužit menstruační krvácení (dle svého účinku "rozprouďující stagnaci").

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky