- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

ELIXÍR NEBESKÉHO CÍSAŘE (121)
TIAN WANG BU XIN WAN mod.


Působení:
   Vyživuje jin YIN a krev XUE
   Doplňuje srdce
   Utišuje ducha
   Pročišťuje horkost z nedostatečnosti RE XU

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Duševní přepracovanost, podrážděnost
   Nespavost s povrchním spánkem a častým buzením se v noci
   Lekavost s bušením srdce

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi TIAN WANG BU XIN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato směs je určena pro obtíže vyvolané především přepracovaností či dlouhodobými psychickými problémy, které se projeví nespavostí nebo povrchním spánkem s častým probouzením, bušením srdce, zapomnětlivostí či obtížnou koncentrací. Nejde zde o utlumení příznaků, ale o celkovou harmonizaci organizmu a jeho návrat do normálního stavu.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Císařskou bylinou je Shu di huang, která doplňuje YIN a pročišťuje horkost. Vyživuje esenci ledvin, která je následně schopna kontrolovat neklidného ducha. Současně velmi účinně doplňuje krev. Dále jsou ve směsi tři skupiny ministrů. První je tvořena Dan shen a Dang gui, které doplňují krev srdce bez tendence ke vzniku stagnací krve. Druhá je Bai zi ren (viz Legendy psané bylinami), která utišuje ducha. Třetí skupinou jsou Dang shen a Fu ling, které podporují Qi srdce. Následují dvě skupiny asistentů. První tvoří Tian men dong, Mai men dong a Xuan shen, které společně vyživují YIN a pročišťují horkost z nedostatečnosti. Druhá skupina asistentů, Wu wei zi a Suan zao ren zabraňují unikání Qi srdce. Poslíček Jie geng směřuje působení ostatních bylin do horního ohniště, kde sídlí duch.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší).. Účinek lze pozorovat po dvou až třech týdnech.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Neužívat současně s léky na ředění krve (Warfarin, Anopyrin,...)!

Balení - 100 tablet / 30 g
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky