- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

HOSTINA PĚTI CHUTÍ® (105)
SHEN LING BAO HE WAN mod.

Působení:
   Vylučuje vlhkost SHI ze středního ohniště a horka RE
   Odstraňuje stagnaci potravy a harmonizuje trávení
   Rozpouští hlen TAN
   Posiluje slezinu a žaludek

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Pocity plnosti, nafouknutí a diskomfortu v oblasti břicha
   Kyselé zapáchající říhání z úst
   Akutní nebo chronický zánět žaludku
   Nadváha z vlhka a horka

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi SHEN LING BAO HE WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato bylinná směs je užívána velice často, neboť odstraňuje stagnaci potravy ze žaludku, která následně způsobuje nadýmání, pocit plnosti v břiše a špatné trávení jako je říhání, pálení žáhy nevolnost, měkká stolice apod. Obzvláště patrné jsou tyto potíže u starších lidí (trávicí systém je již "unaven") či naopak u dětí (trávicí systém ještě není rozvinut). Avšak zdá se, že v dnešní době by potřeboval tuto formuli téměř každý...Nebo znáte snad ve svém okolí někoho, kdo dodržuje všechny zásady správné výživy, stravuje se střídmě, pravidelně a v klidu ?! Rovněž i byliny, obsažené ve směsi odvádí tzv. vlhké horko (vzniká díky dlouhodobé stagnaci potravy) ze středního ohniště, posiluje slezinu a žaludek a harmonizuje trávení. Odblokovává i stagnaci Qi v žaludku a rozprouďuje energii v oblasti středního ohniště.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Chen pi rozprouďuje energii Qi a stagnaci potravy, Cang zhu, Bai zhu, Yi yi ren a Fu ling posilují slezinu a vysušují vlhkost, Lian zi posiluje slezinu a zastavuje průjem, Jie geng odblokovává plicní Qi, Huang bai vylučuje horko a vlhko ze spodního ohniště, Wu zhu yu stahuje vzbouřenou energii Qi a zahřívá střední ohniště, uvolňuje zablokovaná játra a utišuje bolest, Huo xiang uvolňuje vlhkost, harmonizuje střední ohniště, Hou po uvolňuje stagnaci, přeměňuje vlhkost a podporuje pohyb energie Qi, zahřívá a přeměňuje hlen TAN a stahuje vzbouřenou energii Qi dolů, Dang shen posiluje Qi a střední ohniště, Gan cao harmonizuje účinek bylin ve směsi.

Dávkování - 3 x denně 4 tablety, děti od 3 let 3 x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení lze pozorovat po 2. týdnu.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Horko z nedostatečnosti jin. Opatrně užívat v těhotenství – tzn. jen po dobu akutní fáze nemoci a ne déle než 1 měsíc.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky