- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Podrobnosti k službám

Meridiánová masáž
Akupunkt-masáž dle W Penzela(APM) má své kořeny v čínské tradiční medicíně, ale byla svým autorem vyvinuta v Německu v 50.-60. letech minulého století.
Indikace
Pro masáže je obecně indikován každý, kdo je doporučen na fyziatrické oddělení k aplikaci fyzikální léčby nebo kdo je doporučen k léčbě akupunkturou. Proto zde můžeme nahlédnout do indikačního listu pro akupunkturu, kterou doporučila světová zdravotnická organizace (SZO, WHO):
. onemocnění respiračních cestakutní sinusitida, akutní rhinitida, onemocnění z nachlazení, akutní tonsilitida, akutní bronchitida, astma bronchiale
. oční onemocnění
akutní konjunktivitida, centrální retinitida, myopieu dětí, katarakta
. onemocnění ústní dutiny
bolesti zubů, bolesti po extrakci zubu, gingivitis, akutní a chronická pharyngitis
. onemocnění gastrointestinálního traktu
esophagus a kardiospasmus, singultus, gastroptóza, akutní a chronická gastritida, hyperacidita žaludecní, chronický ulkus duodena, akutní achronická colitida, akutní bakteriální dyzentérie, obstipace, diarhoe, paralytický ileus
. neurologická a ortopedická onemocnění
Bolesti hlavy, migréna, neuralgie trigeminu, paréza nervi facialis, parézy po cévních onemocněních mozku, periferní neuropatie, poliomyelitida, neurogenní dysfunkce močového měchýře, enuresis nocturna, interkostální neuralgie, syndrom rameno-ruka, periarthritis humeroscapularis, tenisový loket, ischialgie, lumbalgie, revmatoidní artritida.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky