- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

OBNOVA SPÁLENÉ ZEMĚ (015)
ZUO JIN WAN mod.


Působení:
   Ochlazuje a odvádí horkost RE jater
   Stahuje vzbouřenou čchi Qi
   Zastavuje zvracení

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

   Pálení žáhy
   Kyselé říhání

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi ZUO JIN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato směs čistí horko v játrech, stahuje "vzbouřenou" Qi dolů a zastavuje zvracení. Horko v játrech je způsobeno jaterní a žaludeční disharmonií. Bolesti se objevují v podžebří. Horko v játrech narušuje žaludeční Qi, což způsobuje kyselé říhání, pálení žáhy, nejasné pocity hladu, roztažení břicha až zvracení a hořko v ústech.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Císařským produktem je chladný a hořký Huang lian, který odvádí horkost z jater a pročišťuje horkost ze žaludku. Aby bylo možno odstranit horkost ze žaludku, je nutné obrátit protipohyb Qi žaludku (WEI QI NI) opět směrem dolů a nastolit normální koloběh Qi. Tomuto napomáhá ministerská bylina Wu zhu yu, horká, ostrá a hořká bylina, která napravuje protipohyb Qi žaludku směrem dolů a uvolňuje stísněnou jaterní Qi. Horká povaha ministra vyrovnává chladnou povahu císaře.


Dávkování - dávkování 3xdenně 4 tablety

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Nedostatečnost či chlad žaludku.

Balení - balení 100 tablet / 30 g
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky