- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

OCHLAZENÍ ŽHAVÉ LÁVY® (202)
XUAN BI WAN mod.


Působení:
   Přeměňuje horkou vlhkost SHI/RE
   Uvolňuje dráhy
   Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Revmatické záněty se zarudlými, bolestivými klouby
   Dna
   Zvýšený cholesterol

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi XUAN BI WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato směs odstraňuje vlhké horko, které se kumuluje převážně v kloubech. Toto vlhké horko je nejčastěji způsobeno špatnou výživou: ostrá, sladká , tučná jídla či nadměrné množství, které tělo nestačí strávit, čímž vznikají škodlivé látky, které se pak ukládají v organismu. Zvyšuje se cholesterol, kyselina močová a krevní tuky. To vše má pak za následek zablokování drah vlhkým horkem, což představuje oteklé, zarudlé a bolestivé klouby s omezenou pohyblivostí.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Xing ren odblokovává dráhy, Yi yi ren a Hua shi ochlazuje horko, vysušuje vlhko, Lu dou ochlazuje horko, Zhangye Ban Xia vysušuje vlhko a rozpouští hlen a zduřeniny, Lian qiao ochlazuje horko a rozpouští zduřeniny, Zhi zi ochlazuje horko v krvi a vylučuje horko s vlhkem, Qin jiao vylučuje vlhko, ochlazuje horko, vylučuje vlhký vítr a posiluje šlachy, Sang zhi odblokovává dráhy, posiluje klouby a vylučuje vítr, Jiang huang rozprouďuje krev a Qi, utišuje bolest a vylučuje vítr, Cang zhu vysušuje vlhko a vylučuje vlhký vítr.

Dávkování - 4 tablety 3x denně. Děti od 3 do 12 let poloviční dávky - 3x denně 2 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Vhodné užívat společně se Šaolinovým Olejem (kód 700), který se užívá lokálně na postižená místa ke zmírnění bolesti.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Nedostatečnost jang. Těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky