- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

OZVĚNY HIMÁLAJSKÉHO HROMU® (032)
DING CHUAN WAN mod.


Působení:
   Rozptyluje a stahuje čchi Qi plic
   Utišuje dušnost
   Ochlazuje horkost RE
   Rozpouští hlen TAN

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
 Akutní a chronický kašel
   Akutní a chronické astma
   Akutní a chronická bronchitida
   Alergický kašel s pískoty a sípáním

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi DING CHUAN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato směs byla původně sestavena k léčbě chronického astmatu a k odstranění sípavého a pískavého dýchání. Avšak pomáhá i ve stadiu akutního astmatu, který se vyznačuje hojným hustým žlutým či bílým lepkavým hlenem. Čistí horko v plicích a usnadňuje vykašlávání hlenu z bronchů. Pomáhá tak vzduchu do plic a zlepšuje využití kyslíku.Tato směs se užívá k léčení kašle s hojným hustým hlenem, který omezuje dýchání, tedy v případě chronických či akutních bronchitid.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Bai guo rozpouští hlen, odstraňuje pískoty a posiluje plicní Qi, Xing ren a Zi su zi zastavují kašel, odstraňují pískoty a pomáhají organismu efektivně využívat kyslík, Sang bai pi zastavuje kašel, odstraňuje pískoty a ochlazuje horko v plicích, Zhangye Ban Xia rozpouští hlen v plicích a stahuje plicní Qi dolů, Huang qin ochlazuje horko v plicích, vylučuje husté, lepkavé a žluté hleny, Jie geng zastavuje kašel, vylučuje hlen a posiluje plíce. Rovněž usměrňuje ostatní byliny cíleně směrem k plicím.

Dávkování - 3x denně 4 tablety. Děti od 3 do 12 let poloviční dávku (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 2–3 dnech.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Opatrně užívat v těhotenství – tzn. jen po dobu akutní fáze nemoci a ne déle než 1 měsíc. Nedostatečnost Qi, napadení chladným větrem bez předcházející přítomnosti horkého hlenu TAN.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky