- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

PŮVAB JASMÍNOVÉ PLETI® (010)
ZHEN ZHU AN CHUANG WAN mod.


Působení:
   Ochlazuje horko RE v plicích a v žaludku
   Přírodní antibiotikum

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Kožní abscesy
   Boláky
   Akné

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi ZHEN ZHU AN CHUANG WAN, která je upravena na dnešní poměry. Akné je nejčastěji způsobeno vnitřním horkem v dráze žaludku, střev a plic. Toto vnitřní horko se generuje díky emoční nevyrovnanosti spolu se špatnou životosprávou. Obě tyto podmínky se projeví jako akné u mladistvých (nadměrná hormonální aktivita v pubertě spojená s pojídáním smažených a tučných jídel) či u žen před menstruací, kdy dochází opět k hormonální nerovnováze, která se přetváří opět jako vnitřní horko a v podobě akné se "tlačí" ven ve formě hnisavých pupínků na kůži v oblasti dráhy žaludku tj. na obličeji nebo v oblasti dráhy střev tj. na zádech. Příčinná léčba dle čínské medicíny pak spočívá v eliminaci vnitřního horka z dráhy plic,žaludku a střev a ochlazení a posílení krve. Podmínkou léčby je i úprava životosprávy (vyloučení jídel smažených, mléčných, sladkých a tučných).

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Císařskou bylinou je Zhen zhu mu, jež ochlazuje horko jater a podporuje hojení chronických kožních vředů. Ministrem je Ku shen, který ochlazuje horko a vylučuje vlhko. Druhým ministrem pak je Huang bai, jež ochlazuje horko a čistí vlhko ze spodního ohniště a vylučuje horký toxin z kůže, stejně jako Huang qin. Lian qiao ochlazuje horko a vylučuje horký toxin z kůže. Ban lan gen ochlazuje krev, vylučuje horký toxin a ochlazuje horko. Pu gong ying ochlazuje krev, vylučuje vlhko a ohnivý toxin, obzvláště z kůže. Asistenty jsou pak Mu dan pi, jež ochlazuje horko a krev, snižuje otoky kůže a vylučuje hnis z kůže a Shu di huang, který vyživuje YIN a krev.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 3 do 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Vhodné aplikovat spolu s Oleandrovým krémem (kód 382). Při dodržování výše popsané životosprávy se objeví účinek po 1. měsíci.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Kontraindikace nejsou známy.

Balení - 100 tablet/30 g
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky