- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

PEVNOST PALÁCOVÉHO PILÍŘE (201)
DU HUO JI SHENG WAN mod.Působení:

   Posiluje YANG ledvin
   Vyživuje krev XUE jater
   Vylučuje vítr FENG, chlad HAN a vlhko SHI
   Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

   Bolesti a pocit tíhy převážně v dolní části zad a v dolních končetinách
   Chronické bolesti kloubů, reagující na změny počasí
   Ranní "rozlámanost" a zhoršení bolestí zad po fyzické námaze

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi DU HUO JI SHENG WAN, která je upravena na dnešní poměry. Jedná se o prastarou směs ovlivňující bolesti v bedrech a dolních končetinách, typicky reagujících na změny počasí. Chlad, vlhko nebo pobyt v průvanu příznaky zhoršuje a naopak teplé, suché prostředí je zlepšuje. Tyto obtíže se mohou vyskytovat v různé intenzitě a prvními varovnými příznaky může být ranní "rozlámanost", pobolívání v zádech při delším stání či lehčí fyzické zátěži. Směs výrazně zmírňuje bolesti provázející revmatická onemocnění kloubů, pokud nejsou spojeny se zánětlivými projevy (teplý, zarudlý kloub). Směs obsahuje byliny, které celkově vyživují a posilují organismus a utišují bolesti, jež jsou průvodním znakem opotřebování pohybového aparátu.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Du huo posiluje záda a utišuje jak akutní, tak chronickou bolest zad, vylučuje vítr a vysušuje vlhkost (viz Legendy psané bylinami), Fang feng a Qin jiao zlepšují cirkulaci a změkčují šlachy, Sang ji sheng vyživuje játra a ledviny, posiluje bedra a kolena a napomáhá k výživě krve, Du zhong posiluje ledviny a bedra, vyživuje šlachy a kosti a napomáhá cirkulaci krve a energie, Rou gui zahřívá ledviny a napomáhá vitalitě, Dang gui, Chuan xiong, Shu di huang a Gan cao posilují krev a napomáhají vybudování krve a energie, Dang shen posiluje Qi, Fu ling posiluje slezinu, vysušuje vlhko a přeměňuje hlen, Bai shao vyživuje krev a ochraňuje YIN.

Dávkování
- 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení lze pozorovat u akutních obtíží po 1–2 týdnech, při chronických obtížích po 4 – 6 týdnech.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Horečka, teplé a zarudlé klouby. Těhotenství.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky