- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

ÚDOLÍ OBLAKŮ A DEŠTĚ® (057)
YU DAI WAN mod.


Působení:
   odstraňuje vlhko SHI a horko RE ze spodního ohniště
   vyživuje a posiluje krev XUE a YIN

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

   gynekologické výtoky, jež jsou bílé až nahnědlé a svědivé
   gynekologické záněty, způsobené Candidami,Trichomonádami či Gardnériemi

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi YU DAI WAN, která je upravena na dnešní poměry. Snad každá třetí žena ve fertilním věku je dnes postižena gynekologickými výtoky, záněty či svěděním genitálií.Z 90% jsou tyto potíže způsobeny parazity jako jsou Candidy, Trichomonády či Gardnerie. Dle tradiční čínské medicíny jsou samozřejmě pouze odrazem terénu, na kterém se tyto breberky rády pomnoží a kde se jim i daří. Takový terén právě má většina žen, jež užívá hormonální antikoncepci či trpí na silnou menstruaci, což obojí vede k oslabení a zablokování krve v podbřišku, jež se později přemění na horko, které pak spolu s vlhkem je živnou půdou pro uchycení se výše zmiňovaných parazitů a tím i různých zánětů a výtoků. Potraviny, jež přinášejí tzv. chlad a horku do organizmu je třeba po dobu užívání omezit.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Chun gen pi vysušuje vlhko, ochlazuje horko a zabíjí parazity, Gao liang jiang zahřívá střední ohniště a utišuje bolest, Bai shao vyživuje krev a ochraňuje YIN, upravuje menstruaci, posiluje povrchovou vrstvu před chladným větrem a posiluje vrstvu výživy, Huang bai vylučuje vlhko a horko ze spodního ohniště, snižuje oheň v ledvinách a vylučuje toxiny, Sheng di huang ochlazuje horko a krev, vyživuje YIN a podporuje tvorbu tekutin, Dang gui posiluje krev a upravuje menstruaci, rozhýbává a harmonizuje krev a vylučuje chlad, Chuan xiong rozhýbává krev a podporuje pohyb energie Qi, vylučuje vítr a utišuje bolest.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 6 let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Doporučuje se užívat spolu s Bílým krémem rodiného štěstí (kód 385)

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Čirý či bílý nepáchnoucí výtok.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky