- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

UŠLECHTILOST LOTOSOVÉHO KVĚTU (042)
DAN SHEN YIN WAN mod.


Působení:

   Upravuje oběh čchi Qi a krve XUE
   Rozptyluje blokádu krve XUE YU
   Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:

   Bolesti na hrudníku
   Bušení srdce, podrážděnost
   Zvýšená hladina cholesterolu v krvi

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi DAN SHEN YIN WAN, která je upravena na dnešní poměry. Směs se užívá pro zmírnění bolesti na prsou, často odpovídající nedostatečnému prokrvení srdce. Podle moderních výzkumů se podílí rovněž na úpravě zvýšené hladiny cholesterolu v krvi.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Nejvíce zastoupenou bylinou ve směsi je císař Dan shen, který oživuje a vyživuje krev, odstraňuje blokádu a zastavuje bolest s výrazným tropismem k hornímu ohništi, respektive k srdci. Je hořký a trochu chladný a může se použít i ve velkých dávkách bez rizika poškození Qi a krve. Ministr Tan xiang ohřívá střední ohniště, reguluje Qi, zatímco asistent Sha ren reguluje pohyb Qi, uvolňuje střední ohniště, rozptyluje pocit tlaku a stísněnosti na hrudi a odstraňuje bolest. Všechny tři byliny společně odstraňují blokádu Qi a krve a obnovují jejich klidný a nerušený koloběh, a tím odstraňují bolesti.

Dávkování
- 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po měsíci. Směs se neužívá v těhotenství.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Těhotenství, stavy zvýšené krvácivosti.

Upozornění - Bolesti na hrudi mohou být známkou velmi vážného zdravotního postižení, někdy bývají předzvěstí infarktu, proto je vhodné léčbu konzultovat s vyškoleným odborníkem.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky