- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

UVOLNĚNÍ KARMÍNOVÉ ŘEKY (051)
TONG JING WAN mod.


Působení:
   Upravuje oběh krve XUE
   Rozptyluje blokádu krve XUE YU
   Utišuje bolest

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Bolesti na počátku menstruace či menstruaci předcházející

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi TONG JING WAN, která je upravena na dnešní poměry. Bolestivá menstruace je jednou z nejčastějších poruch rovnováhy ženského organismu. Tato směs je určena pro bolesti před nebo na začátku menstruace, a to především u žen, kterým se menstruace opožďuje a je provázená křečovitými bolestmi a krevními sraženinami nebo bolestmi při nepravidelné menstruaci s tmavou krví.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o nově sestavenou směs, hierarchie bylin nebyla určena. Tao ren a Hong hua tvoří velmi často používanou dvojici bylin, která oživuje krev a odstraňuje stagnace krve. Bai shao vyživuje krev, harmonizuje menstruaci, změkčuje játra a odstraňuje bolesti. Dan shen ochlazuje a vyživuje krev, odstraňuje stagnaci krve. Pu huang oživuje krev, odstraňuje stagnace a zastavuje bolesti. Rou gui odstraňuje bolesti, zahřívá dělohu a ledviny, rozptyluje chlad. Dang gui doplňuje a oživuje krev, harmonizuje menstruaci a zastavuje bolest. Chuan xiong oživuje krev a rozhýbává Qi, odstraňuje bolest a harmonizuje menstruaci. San qi oživuje krev a zastavuje abnormální menstruační krvácení. Gao ben vylučuje chlad a uvolňuje bolesti.

Dávkování - 4 tablety 3x denně, děti od 6ti let 2 tablety denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší)

Upozornění - Nedoporučuje se užívat v době menstruace, neboť u některých žen může zvýraznit či prodloužit menstruační krvácení (dle svého účinku "rozprouďující stagnaci").

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Těhotenství, nedostatečnost krve, při menses.


Balení - 100 tablet / 30g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky