- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

VODOPÁD Z MODRÉ LAGUNY ® (108)
QIAN LIE SHU LE WAN mod.


Působení:
   Doplňuje čchi Qi sleziny
   Odstraňuje otoky
   Stabilizuje vnější vrstvu
   Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Zvětšená prostata (adenom prostaty)
   Akutní a chronický zánět prostaty

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi QIAN LIE SHU LE WAN, která je upravena na dnešní poměry. Mnoho mužů po 50. roce věku trpí prostatickými obtížemi jako je časté nucení na močení, opožděný nástup močení či bolestmi a pálením v oblasti prostaty. Dle čínské medicíny jsou tyto potíže způsobeny akumulací vlhka a horka ve spodním ohništi, zvláště pak v oblasti močového měchýře, což má za následek blokádu toku energie Qi. Toto vše (dle "teorie ucpaného okapu") vede k výše zmíněným prostatickým obtížím. Tak jako ženy mají děložní nádory, mají i muži svůj nádor a to v tomto případě v oblasti prostaty, neboť příčiny vzniku jsou dle čínské medicíny obdobné. K hromadění vlhka a horka u mužů nejčastěji přispívá alkohol, černá káva, nadměrná či jednostranná spotřeba smažených, tučných či ostrých jídel. Tato směs čistí vlhko a horko z oblasti močového měchýře a rozprouďuje krevní stagnaci v této oblasti, čímž dochází ke zmenšování nádoru a prostatických obtíží.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Hierarchie bylin ve směsi není stanovena. Che qian zi ochlazuje horko a podporuje močení (viz Legendy psané bylinami), Shi wei ochlazuje horko, vylučuje vlhko a odblokovává bolestivé močení, Tong cao podporuje močení a ochlazuje horko a vylučuje vlhko, Huang qi podporuje močení a snižuje otoky, Ze lan podporuje močení, Pu gong ying ochlazuje horko a vylučuje horký toxin, Huang bai ochlazuje horko a vylučuje vlhko ze spodního ohniště, Jin sha ochlazuje horko, vylučuje horký toxin a podporuje močení, Hou po rozprouďuje stagnaci krve v močovém měchýři a podporuje močení, Tu si zi posiluje ledviny a slezinu (viz Legendy psané bylinami), Lulu tong podporuje močení, Kun bu podporuje močení a snižuje otoky, Wang bu liu xing rozprouďuje stagnaci krve a uvolňuje zablokované dráhy.

Dávkování - 4 tablety 3x denně (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Zlepšení nastává při dodržování dietních opatření po 1. měsíci.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Opatrně užívat v těhotenství – tzn. jen po dobu akutní fáze nemoci a ne déle než 1 měsíc.

Balení - 100 tablet/30 g
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky