- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

ZDOLÁNÍ OHNIVÉ SOUTĚSKY® (016)
DAO CHI WAN mod.


Působení:
   Ochlazuje horkost RE srdce
   Snižuje oheň HUO srdce
   Působí močopudně

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Afty v dutině ústní
   Záněty dásní
   Bolesti zubů

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi DAO CHI WAN, která je upravena na dnešní poměry. Tato směs je určena k léčbě "horka v srdci a v tenkém střevě". Protože srdce je umístěno v hrudníku a řídí ducha, naruší přítomnost horka v srdci mysl a zapříčiní podrážděnost a pocit horka na hrudi. Srdce je spojeno přes jícen do hrdla a úst. Proto se objeví i žízeň na studené nápoje a zarudlé tváře. V případě, že horko ze srdce putuje dále do úst (neboť ústa a jazyk jsou "výhonky" srdce), objeví se i potíže v ústech typu zánětu dásní, afty, nateklé dásně a bolesti zubů.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Sheng di huang vyživuje YIN ledvin a ochlazuje srdeční oheň, Zhi zi ochlazuje horko, vylučuje vlhko a ochlazuje krev, Dan zhu ye ochlazuje horko a vylučuje vlhko, podporuje močení, Gan cao ochlazuje horko a uvolňuje horký toxin, harmonizuje ostatní byliny ve směsi, Hua shi vylučuje vlhko a horko močením, ochlazuje horko v močovém měchýři, Fu ling vylučuje vlhko močením a zklidňuje srdce, Tong cao ochlazuje horko a podporuje močení, Mang xian ochlazuje horko.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po 1–2 týdnech.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Nedostatečnost středního ohniště, obzvláště pak sleziny a žaludku. Opatrně užívat v těhotenství – tzn. jen po dobu akutní fáze nemoci a ne déle než 1 měsíc

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky