- masáže Rudná rehabilitace fyzioterapie relinda prodej TCM čínské bylinky patentní medicína

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bylinné produkty > dle abecedy

ZVELEBENÍ RUMĚLKOVÉHO POLE (055)
FU KE ZHONG ZI WAN mod.


Působení:
   Vyživuje krev XUE a upravuje její oběh
   Upravuje oběh čchi Qi
   Zahřívá dělohu

Z hlediska tradiční čínské medicíny příznivě působí u stavů jako je např.:
   Nedostatečná a nepravidelná menstruace
   Hormonální poruchy a neplodnost
   Bílý nesvědivý výtok

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi FU KE ZHONG ZI WAN, která je upravena na dnešní poměry. Pojmem "rumělkové pole" se označuje energetické centrum člověka ležící v podbřišku. U ženy se tato oblast spojuje s dělohou a vaječníky. Směs se používá k úpravě hormonální nerovnováhy vyvolávající potíže spojené s menstruací či plodností, zastavuje tvorbu modřin a odstraňuje špinění mimo cyklus.

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny - Základ této směsi tvoří formule Si wu wan, obsahující Shu di huang, Bai shao, Chuan xiong a Dang gui. Tyto byliny mocně doplňují a oživují krev a harmonizují játra. Ai ye ohřívá dělohu a odstraňuje chlad. E jiao doplňuje krev, zastavuje krvácení a rozhojňuje YIN. Xiang fu rozhýbává Qi, zprůchodňuje játra, odstraňuje bolest a harmonizuje menstruaci. Du zhong a Xu duan doplňují játra a ledviny, zastavují děložní krvácení a utišují plod. Huang qin zastavuje krvácení, utišuje plod a pročišťuje horkost.

Dávkování - 3x denně 4 tablety (v Číně používají v případě potřeby a intenzity potíží dávku 2 - 3x vyšší). Účinek lze pozorovat po uplynutí tří až čtyř menstruačních cyklů.

Nepoužívat (dle TCM) v případě - Těhotenství, při menses.

Upozornění - Těhotné ženy by neměly tento preparát užívat bez předchozí konzultace s vyškoleným odborníkem.

Balení - 100 tablet / 30 g (obsah bylin v tabletách je v maximální možné koncentraci 1:5)
Každá šarže bylinných tablet je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 4 skupiny pesticidů (106 druhů), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem. Bylinné tablety neobsahují žádné chemické látky ani kyselinu aristolochovou.

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny (a přírodní medicíny vůbec) představit a dopřát!

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky